+48 660 096 221 | pon-pt 8:30-16:00 | Biuro i magazyn: ul. Chopina 5a 41-500 Chorzów kontakt@kurtyny-nagrzewnice.pl

Wentylatory VENTURE INDUSTRIES

Zapraszamy do skorzystania z oferty wentylatorów uniwersalnych i specjalistycznych firm VENTURE INDUSTRIES oraz SOLER&PALAU.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzgodnienia dostępności interesującego Państwa modelu.

wentylatory przemysłowe kanałowe VENTURE INDUSTRIES

Wentylatory kanałowe przemysłowe i uniwersalne do współpracy z kanałowymi instalacji wentylacji ogólnej i miejscowej.

W ofercie wentylatory uznanej hiszpańskiej marki SOLER&PALAU oraz polskiej VENTURE INDUSTRIES.

Niezwykle szeroka oferta wymiarowa, wydajnościowa, materiałowa z rozległym wachlarzem dostępnych akcesoriów montażowych i regulacyjnych.

wentylatory przemysłowe ścienne VENTURE INDUSTRIES

Wentylatory ścienne przemysłowe niskich i wysokich wydajności do wentylacji ogólnej wszelkich pomieszczeń.

W ofercie supertrwałe wentylatory uznanej na polskim rynku hiszpańskiej marki SOLER&PALAU typu COMPACT (HCFB, HCFT) o szczelności IP65 i odporności termicznej do 70 st.C.  Niezwykle szeroki wybór modeli o średnicach wirnika od 250mm do 1000mm i wydajnościach od 500m3 do ponad 30.000m3/h.

Przejdź do oferty szczegółowej i cennika >>>

wentylatory przemysłowe dachowe VENTURE INDUSTRIES

Wentylatory dachowe z wyrzutem powietrza pionowym lub poziomymprzeznaczone do wentylacji ogólnej lub do współpracy z systemami wentylacji miejscowej - odciągami stanowiskowymi.

W ofercie wentylatory dachowe VENTURE INDUSTRIES typu RF, TH, CTB, CTH, CTV, CRV, HCTB, HCTT nisko-, średnio- i wysokociśnieniowe, z szerokim wachlarzem akcesoriów montażowych.

wentylatory przemysłowe promieniowe MPB Venture Industries

Wentylatory przemysłowe promieniowe nisko-, średnio- i wysokociśnieniowe do przetłaczania powietrza czystego lub zapylonego, bez domieszek chemicznych lub wybuchowych.

W ofercie wentylatory jednostronnie i dwustronnie ssące do wentylacji ogólnej lub miejscowej, do instalacji odciągów stanowiskowych, z napędem bezpośrednim lub pasowym.

wentylatory przeciwwybuchowe śląskie VENTURE INDUSTRIES

Wentylatory przeciwwybuchowe iskrobezpieczne kanałowe prostokątne i kołowe, promieniowe, osiowe, dachowe uniwersalne i chemoodporne.

Wentylacja komór lakierniczych, wentylacja lakierni, laboratoriów chemicznych, obiektów przemysłu chemicznego, wentylacja instalacji technologicznych, przemysł petrochemiczny.

przeglądaj ofertę >>

Wentylatory przemysłowe chemoodporne VENTURE INDUSTRIES

Wentylatory przemysłowe chemoodporne promieniowe i dachowe do przetłaczania powietrza agresywnego chemicznie w instalacjach digestoriów, odciągów oparów i gazów i innych.

Zastosowanie: przemysł chemiczny, paliwowy, instytuty badawcze, obróbka chemiczna, przemysł spożywczy, przemysł tworzyw sztucznych, odprowadzanie spalin, dymów itp.

Dostępne wentylatory chemoodporne nisko-, średnio- i wysokociśnieniowe.

 

wentylatory bocznokanałowe VENTURE INDUSTRIES

Wentylatory bocznokanałowe przeznaczone do transportu nieagresywnych i niewybuchowych gazów lub do wytwarzania nad- i podciśnienia.

Zastosowanie: transport pneumatyczny, maszyny graficzne, poczta pneumatyczna, podnośniki pneumatyczne, wielostopniowe urządzenia filtracyjne o bardzo wysokim stopniu separacji pyłów, odkurzacze przemysłowe, napowietrzanie basenów w biologicznych oczyszczalniach ścieków, galwanizerniach itp.

Wentylatory z napędem bezpośrednim SC lub z napędem pasowym SC-VB.