+48 660 096 221 | pon-pt 8:30-16:00 | Biuro i magazyn: ul. Chopina 5a 41-500 Chorzów kontakt@kurtyny-nagrzewnice.pl

Solidny produkt z ponadstandardowymi możliwościami, urządzenie dobrej europejskiej marki i produkcji (Irlandia, Niemcy) w przystępnej cenie, godne polecenia wszędzie tam, gdzie ważna jest estetyka wizualna, wygoda i komfort obsługi.

 

W serii tych niezwykle starannie zaprojektowanych nagrzewnic dostępne są modele mocy 6kW, 9kW i 12kW obsługiwane przewodowym sterownikiem ściennym CFCH z wbudowanym termostatem i wyświetlaczem LCD.

 

nagrzewnice elektryczne DIMPLEX

Nagrzewnice elektryczne CFH DIMPLEX przeznaczone są do ogrzewania małych i średnich warsztatów, magazynów, sklepów i garaży.

 

Fabryczny wspornik ścienny  umożliwia regulację kąta nadmuchu od poziomu w kierunku strefy przebywania ludzi, by jak najskuteczniej i oszczędniej wyrównywać temperaturę powietrza w całej kubaturze pomieszczenia.

Obudowa wykonana jest z blachy stalowej cynkowanej malowanej proszkowo na biały kolor RAL 9016, elementy boczne wykonane są z odpornego na uszkodzenia i trwałego tworzywa sztucznego.

Grupa nagrzewnic może pracować pod jednym sterownikiem (do 7 sztuk) w wariancie master-slave, tj. sterownik podłączony jest do urządzenia głównego, do którego podłączone są w szeregu pozostałe nagrzewnice podrzędne.

Na uwagę zasługuje niezwykle proste połączenie sterownika i nagrzewnicy zwykłym kablem sieciowym LAN, bez konieczności kupowania drogich kabli sterowniczych wielożyłowych i podpinania każdej żyły do właściwej jej zworki.

Nagrzewnice CFH wyposażone są w wentylatory promieniowe, z tego względu nie są polecane do ogrzewania pomieszczeń o podwyższonych wymogach komfortu akustycznego.

 

Gwarancja producenta wynosi 36 miesiące.

nagrzewnice elektryczne DIMPLEX śląskie
Nagrzewnice elektryczne DIMPLEX CFH - dane techniczne

Dane techniczne

Sterownik - termostat CFCH nagrzewnicy CFH DIMPLEX

Sterownik CFCH

nagrzewnice elektryczne DIMPLEX CFH - wymiary

wymiary

Nagrzewnice elektryczne CFH DIMPLEX cennik 2022

Model

nagrzewnica elektryczna CFH 60,  moc 6kW, 230/400V, nadmuch 900m3/h

nagrzewnica elektryczna CFH 90,  moc 9kW, 400V, nadmuch 900m3/h

nagrzewnica elektryczna CFH 120,  moc 12kW, 400V, nadmuch 900m3/h

Sterowanie

sterownik ścienny przewodowy CFCH z termostatem i wyświetlaczem

Cena brutto

zawiera VAT

2567,00 zł   kup teraz

2687,00 zł   kup teraz

2817,00 zł   kup teraz

 

300,00 zł   kup teraz