+48 32 726 40 35 | 660 096 221 | pon-pt 9.00 - 16.00 | Biuro Obsługi Klienta: ul. Chopina 5a 41-500 Chorzów kontakt@kurtyny-nagrzewnice.pl

Dekoracyjne kominki elektryczne DIMPLEX

Dekoracyjne kominki elektryczne marki DIMPLEX niezauważalnie przenoszą nas w inny wymiar relaksu i odprężenia, w sposób doskonały tworząc iluzję prawdziwych płomieni, a nawet dymu i żarzących się polan lub węgielków.

 

kominki elektryczne DIMPLEX 3D

 

Czy tego chcemy czy nie, nadal drzemią w nas instynkty ukształtowane tysiące lat temu, jednym z nich jest poczucie bezpieczeństwa i zadowolenia w cieple i świetle paleniska.

Dziś możemy temu instynktowi poddać się bez kompromisu, stając się posiadaczami domowego kominka.

Niestety większość z nas nie ma możliwości zainstalowania kominka z prawdziwym paleniskiem, choćby ze względu na brak odpowiedniego komina w budynku do odprowadzania dymu.

Dlatego projektanci firmy DIMPLEX stworzyli niezwykłą serię kominków elektrycznych, które nie tylko nadają pomieszczeniu szczególnego blasku i ciepła, ale również stanowią przepiękną ozdobę każdego niemal pomieszczenia, zarówno surowego i prostego, jak i klasycznego, pełnego pięknych detali.

Szeroka gama możliwości aranżacji, od kominków wolnostojących, przez wieszane na ścianie, montowane we wnęce lub stojące pod ścianą w ozdobnej obudowie, a przede wszystkim niezwykle realistyczne efekty paleniska nie dają nam szans - po prostu czujemy że MUSIMY mieć taki kominek :).

kominki elektryczne DIMPLEX

 

                                                                                                                                                                                                                                            

Kominki elektryczne DIMPLEX wykorzystują następujące oryginalne techniki:

  • OPTIFLAME - to opatentowany efekt płomieni powstający przez wykorzystanie odbić światła emitowanego przez specjalną lampę oraz imitacja żarzącego się węgla, polan lub ozdobnych kamieni, dające w rezultacie uderzająco realistyczne doznania,

  • 3D OPTI-MYST - nowatorska technologia wykorzystująca oprócz specjalnej lampy i odbić światła również jego grę na generowanej ultradźwiękowo mgiełce wodnej, co daje niesamowitą iluzję trójwymiarowego paleniska z pełzającymi płomieniami oraz unoszącym się dymem, złudzenie doprawdy oczarowujące,

  • OPTI-V - najnowsza technologia DIMPLEX pochodząca z 2013 roku, bazująca na wysokiej rozdzielczości wyświetlaczach LED i technice iluzjonistycznej zwanej "duchem Peppera" wykorzystującej system luster ustawionych pod odpowiednim kątem względem siebie - efekt niczym praktycznie nie różni się od realnego paleniska, płomienie skaczą po polanach, sypią się iskry, a z głośnika dobiegają odgłosy trzaskającego ognia.

 

Większość kominków elektrycznych DIMPLEXa wyposażonych jest w delikatny nadmuch ciepłego powietrza (termowentylator), termostat lub/oraz przełącznik mocy grzewczej, a także pilot zdalnego włączania.

Mamy nadzieję, że prezentowana oferta pozwoli na wybór kominka, który efektem paleniska da wiele satysfakcji, ciepła i stanie się efektownym elementem salonu, gabinetu lub dowolnego innego pomieszczenia.

 

Kliknij w obrazek poniżej, aby obejrzeć krótki film z wizualizacją niezwykłych efektów imitacji paleniska:

kominki elektryczne DIMPLEX efekt OPTIFLAMEkominki elektryczne - efekt OPTIFLAME

kominki elektryczne 3D - efekt OPTI-MYSTkominki elektryczne 3D - OPTI-MYST

kominki elektryczne DIMPLEX - efekt OPTI-Vkominki elektryczne LED - efekt OPTI-V

Dekoracyjne kominki elektryczne DIMPLEX pogrupowaliśmy dla Państwa wygody w cztery kategorie:

Wkłady kominkowe przeznaczone do indywidualnej zabudowy w ścianie, wnęce lub innej konstrukcji z którą stworzy jedną powierzchnię.

Kominki elektryczne tego typu można również wyposażyć w samodzielnie zaprojektowaną obudowę z drewna lub cegieł, tworząc oryginalną formę pasującą do charakteru danego pomieszczenia.

 

>>> Zobacz kominki elektryczne w tej kategorii i zamów telefonicznie lub wysyłając e-mail - otrzymasz rabat 15%!
kominek elektryczny wkład DIMPLEX

Kominki elektryczne ścienne przeznaczone do zamontowania na ścianie, panoramiczne, piękne ozdoby które najlepiej instalować na wysokości wzroku odpoczywających przed nim osób, dyskretnie eleganckie, swą chłodną prostotą tonują żar paleniska, a nieskazitelnie gładka powierzchnia swym połyskiem przyciąga wzrok i dodaje klasy najskromniej nawet urządzonemu pomieszczeniu.

 

>>> Zobacz kominki elektryczne w tej kategorii i zamów telefonicznie lub wysyłając e-mail - otrzymasz rabat 15%!
kominek elektryczny ścienny DIMPLEX

Kominki elektryczne z ozdobną obudową z wykończeniem drewnianym lub z najwyższej jakości tworzywa z okleiną imitującą  drewno, beton lub kamień, w szerokiej gamie kolorystycznej i stylistycznej, do postawienia pod ścianą lub w narożniku (wybrane modele), zaspokoją oczekiwania najbardziej wymagających właścicieli pod względem jakości wykonania, smaku i harmonii z realistycznym paleniskiem OPTIFLAME i OPTI-MYST.

 

>>> Zobacz kominki elektryczne w tej kategorii i zamów telefonicznie lub wysyłając e-mail - otrzymasz rabat 15%!
kominek elektryczny narożny DIMPLEX

Kominki elektryczne wolnostojące do postawienia na podłodze, pod ścianą lub w narożniku, na uwagę zasługuje zwłaszcza kominek CELLINI wykonany w stylu lampy witrażowej i budzący ciepłe skojarzenia z czasem dzieciństwa naszym i naszych mam, babci i prababci... Kominek MINI CUBE będzie idealny do wieczornego rozświetlania małych pomieszczeń.

 

>>> Zobacz kominki elektryczne z tej kategorii i zamów telefonicznie lub wysyłając e-mail - otrzymasz rabat 15%!
kominek elektryczny stojący DIMPLEX

Kominki elektryczne DIMPLEX - zalety i korzyści:

 

REALIZM  •  sycący oczy, hipnotyzujący widok płomieni i żarzącego się drewna, żar pełzający we wnętrzu polan... potrzeba tylko kubka gorącej kawy i wygodnego fotela aby zagłębić się w przyjemnych myślach i miłych wspomnieniach

KOMFORT CZYSTOŚCI  •  kominki elektryczne nie wytwarzają popiołu, sadzy, dymu, spalin.

PRZYJEMNE CIEPŁO  • większość kominków wyposażona jest w termowentylator elektryczny mocy 1-2kW (w zależności od modelu), który pozwoli na dogrzanie Twojego pokoju, do sterowania temperaturą możesz wykorzystać wbudowany termostat oraz przełącznik mocy grzewczej, aby dostosować dla swoich potrzeb temperaturę nadmuchu.

WYGODA  •  większość modeli dostarczana jest z pilotem zdalnego sterowania, wyposażona w bezpieczny kabel z wtyczką, a po rozpakowaniu i ustawieniu w wybranym miejscu - gotowy do włączenia.

DLA CIEBIE  •  część kominków elektrycznych ma możliwość regulacji jasności świecenia oraz tempa wydobywających się z paleniska płomieni

GWARANCJA JAKOŚCI  •  kominki elektryczne DIMPLEX wykonane są z najwyższą starannością z najlepszych dostępnych materiałów, dostarczane należycie zabezpieczone w transporcie.

  ominki elektryczne DIMPLEX Optiflame Optimyst

UWAGA PROMOCJA!

RABAT 15%

NA WSZYSTKIE KOMINKI

 

KATALOGI DO POBRANIA

kominki elektryczne DIMPLEX OPTIFLAME - katalog

Kominki elektryczne OPTIFLAME

>> zobacz Katalog 2016 <<

 

kominki elektryczne OPTI-MYST DIMPLEX katalog

Kominki elektryczne OPTI-MYST

 >> zobacz Katalog 2016 <<